دانلود رایگان کتاب سلامت قرآنی

کتاب پانزده روز تا سلامتی (طب قرآنی)
بخشی از مقدمه کتاب:

اصلی ترین آیه در مورد غذا می گوید دقت کنید و بنگرید چه میخورید. یعنی با توجه به طبع که ارثی است و همیشگی و مزاج که با توجه به غذای خورده شده بوجود می آید غذای خود را انتخاب کنید تا همیشه بزرگترین ثروت که همان سلامتی است را از خداوند دریافت کنید.
بدن انسان بدون غذا ۴۵ روز بدون مشکل تحمل کرده و بعد از این مدت از خودش تغذیه می کند.
این کتاب خلاصه ای از تحقیقات آقای جمشید خدادادی است که طی سالیان بطور عملی انجام داده و نتیجه صد در صد گرفته .
توجه:از محتویات این کتاب می توانید فقط برای رفع بیماری یا عوض کردن نوع غذایتان استفاده کرده و خود را بهتر بشناسید البته ناگهانی همه غذایتان را تغیر ندهید بلکه مرحله به مرحله مثلا ابتدا نوشیدنیها و اگر نتیجه خوب آنرا عملا مشاهده کردید بقیه غذاها را ادامه دهید و با کپی گرفتن از این کتاب به دیگران به طور کامل انتقال دهید تا گامی برای سلامتی جهانی هر چند اندک برداشته باشیم.
خداوند در قرآن می گوید: و ما قرآن را برکت برای همگان آنان که با دقت (در ترجمه آن) مطالعه کنند قرار دادیم. پس با مطالعه قرآن بزرگترین سرمایه که سلامتی جسم و روح است را بدست آورید.

برای دانلود رایگان کتاب اینجا کلیک کنید پایگاه دانلود رایگان کتاب

توضیحات

دوستان توجه داشته باشند که محتوای این صفحه از سایت قید شده در لینک بالا تهیه شده است و این سایت هیچگونه مسئولیتی درباره محتوای صفحه مورد نظر ندارد. در صورتیکه صفحه مورد نظر دارای مواردی مخالف قوانین رایانه ای و عرف کشور داشت، از طریق برگه تماس با ما اطلاع دهید.

تبلیغات

۵ دیدگاه

 1. شهرام گفت:

  باسلام وخسته نباشید من کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته آقای جمشید خدادادی چگونه میتونم دانلود کنم
  باتشکر شهرام حسینی

 2. محمد صادقی اگره گفت:

  با سلام
  پیروگوش دادن به فایلهای صوتی اقای دکتر خدادادی و استفاده از رهنمود های ایشان و حل شدن پاره ای از مشکلات نظیر تعریق کف دست و…. کمال تشکر را از این محقق ارجمند را دارم
  با سپاس
  ارادتمند
  محمد صادقی اگره

 3. سارا گفت:

  باسلام وخسته نباشید بیزحمت روش دانلود کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته آقای جمشید خدادادی را توضیح دهید باتشکر از زحمات شما سارا سیفی

دیدگاهی بگذارید